
Per pirmąjį pusmetį Urugvajus importavo 18 854 tonas mėsos, o tai yra 23 % daugiau nei per tą patį laikotarpį 2024 m.
Duomenys pateikti bendrovės „Penta-Transaction“ ir atitinka Nacionalinio mėsos instituto (INAC) informaciją, kuri rodo, kad nuo sausio iki gegužės importuotos mėsos suvartojimas šalyje išaugo 16 %. Tuo tarpu vietinės mėsos suvartojimas sumažėjo 2,5 %.
„Manome, kad importinė mėsa ir antrąjį šių metų pusmetį išliks pagrindine preke“, – sakė „Adicu“ prezidentas Jorge López. Jis teigė, kad JAV prezidento Donaldo Trumpo prekybos politikos priemonės, pavyzdžiui, grasinimas įvesti 50 % muitą importui iš Brazilijos, jau rodo, kad antroje metų pusėje urugvajiečiams bus sudarytos palankesnės sąlygos.
