https://www.euromeatnews.com/Article-Paraguayan-meat-exports-get-near-%242-billion-milestone/4979

Pasak Nacionalinės gyvūnų kokybės ir sveikatos tarnybos („Senacsa”), pelnas iš visų mėsos eksporto prekių 2021 m. bus rekordinis.

Remiantis Nacionalinės gyvūnų kokybės ir sveikatos tarnybos („Senacsa”) duomenimis, per pirmuosius tris šių metų ketvirčius Paragvajaus mėsos produktų eksportas išaugo 70 proc. Dėl šios priežasties ši pramonė tikisi gauti rekordinį pelną, kuris galimai sudarys 2 mlrd. dolerių.

„Senacsa“ prezidentas, Jose Carlos Martín, 2021 m. parodoje „Senacsa Night“ paaiškino, kad iš visų eksportuojamų mėsos prekių, įskaitant jautieną, kiaulieną, paukštieną ir jų plaučkepenius, o taip pat kitus gyvūninės kilmės produktus ir šalutinius produktus, tikimasi gauti dar negirdėtas 2 mlrd. JAV dolerių pajamas, kurios atspindėtų 70 proc. padidėjimą, palyginti su 2020 m. statistika. Dėl Argentinos jautienos eksportui taikomų draudimų Paragvajus ir Urugvajus konsolidavo savo padėtį tarptautinėje rinkoje. Praėjusį mėnesį „Senacsa“ pranešė, kad per pirmuosius septynis šių metų mėnesius be 38,2 milijono kilogramų kogalvių, jautienos eksportas sudarė 211 650 tonų.

https://www.euromeatnews.com/Article-Paraguayan-meat-exports-get-near-%242-billion-milestone/4979

Dalintis
į viršų