COVID-19 pandemijos poveikis buvo jaučiamas visuose Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) įvertintuose, maisto sektoriuose. Nors COVID-19 sukėlė rimtą grėsmę aprūpinimo maistu saugumui, apskritai mūsų analizė rodo, kad žvelgiant iš pasaulinės perspektyvos, žemės ūkio prekių rinkos yra atsparesnės pandemijai nei daugelis kitų sektorių. “Dėl iššūkio dydžio ir su tuo susijusių didžiulių neaiškumų tarptautinė bendruomenė turi išlikti budri ir pasirengusi reaguoti, jei to reikia, “- sakė FAO Prekybos ir rinkų skyriaus direktorius Boubakeris Ben-Belhassenas.
Ataskaitose mėsos pramonei prognozuojamas 1,7% produkcijos sumažėjimas, dėl gyvūnų ligų, su COVID-19 susijusių rinkos sutrikimų ir išliekančių sausrų padarinių.
Tikėtina, kad tarptautinėje mėsos prekyboje bus juntamas nedidelis augimas, tačiau žymiai lėtesnis nei 2019 metais. Šį skaičių įtakos importas iš Kinijos.
Tarptautinės mėsos kainos nuo 2020 m. sausio mėn. nukrito 8,6%. Didžiausias kritimas pastebėtas avienos mėsos rinkoje, po jos seka paukštiena, kiauliena ir galvijų mėsa. Tą lėmė COVID-19 įtaka, įskaitant su tuo susijusias logistines kliūtis, staigų pasaulinio importo paklausos sumažėjimą ir nemažo kiekio neparduotų mėsos gaminių.
https://www.pig333.com/latest_swine_news/brazilian-pork-exports-continue-to-increase_16418/

Dalintis

Paskelbti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

į viršų