Lapkritį JAV jautienos eksportas šoktelėjo 6% ir tai yra didžiausias skaičius nuo 2019 m. liepos mėn. Tuo tarpu JAV kiaulienos eksportas sausio – lapkričio mėnesiais sumušė rekordus tiek kiekio, tiek vertės prasme, viršydamas visus skaičius, nustatytus 2019 metais.

USDA paskelbti ir JAV mėsos eksporto federacijos surinkti duomenys rodo, kad lapkritis buvo vienas geriausių mėnesių jautienai.

„JAV jautienos paklausa pasauliniame mažmeninės prekybos sektoriuje buvo išskirtinė, ir mes tikimės, kad tai tęsis ir 2021 m.“, – sakė USMEF prezidentas ir generalinis direktorius Danas Halstromas. „Deja, maisto tiekimo sektorius ir toliau susiduria su COVID susijusiais iššūkiais. Tikimės, kad šiais metais maisto paslaugos sektorius atsigaus daugiau, ypač nuo 2021 m. vidurio, tačiau tikriausiai vis tiek matysime nesklandumų kai kuriose rinkose “.

„Galime siekti naujų rekordų susijusių su JAV kiauliena, tačiau ypač malonu matyti įvairias rinkas, prisidedančias prie JAV eksporto augimo“, – sakė Halstromas. „USMEF vis dar tikisi didelės kiaulienos paklausos iš Kinijos 2021 m., tačiau matome labai reikalingą atsigavimą ir kituose regionuose, ypač Vakarų pusrutulio rinkose.

Sausio – lapkričio mėn. kiaulienos eksportas pasiekė naujus metinius rekordus tiek kiekio (2,72 mln. tonų, 14 proc. daugiau nei praėjusiais metais), tiek vertės prasme (7,03 mlrd. dolerių, padidėjo 13 proc.). Kiaulienos išpjovų eksportas taip pat viršijo ankstesnius metinius rekordus – padidėjo 18% per metus iki 2,29 mln. tonų, kurių vertė – 6,08 mlrd. USD (15% daugiau).
https://www.porkbusiness.com/news/industry/beef-exports-spike-pork-sets-record

Dalintis

Paskelbti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

į viršų