Po kelių savaičių JK surengs dviejų savaičių trukmės pakartotinį patikrinimo auditą, kurio metu Meksikos delegatų grupė tikrins Britanijos kiaulieną. Siekdamos padėti eksportuotojams pasiruošti šiam auditui, Žemės ūkio ir sodininkystės plėtros valdyba (AHDB) ir JK Eksporto sertifikavimo bendrija (UKECP) 2024 m. kovo 19 d., antradienį, surengė seminarą.
Pagrindiniais šio seminaro akcentais buvo Maisto standartų agentūros (FSA) pranešimas, diskusijos apie pasiruošimą maisto saugos auditui bei pamokos, išmoktos iš ankstesnio Meksikos delegacijos apsilankymo šalyje. „Cranswick plc“ komanda taip pat pasidalino savo įžvalgomis, patirtimi iš ankstesnio audito ir vertingais patarimais.
Barry McKillion, „Sofina Foods“ prekybos vadybininkas, pasidalino savo įspūdžiais: „Manau, kad jis [seminaras] buvo labai naudingas. Tokie renginiai visada yra puiki galimybė užmegzti ryšius, galėjau pasikalbėti su kitais seminaro dalyviais šia ir kitomis eksporto temomis, kurių aptarti kitur nebūtume turėję galimybės. Visapusiškai puikus užsiėmimas; labai vertinu jūsų pagalbą ir palaikymą“.

https://euromeatnews.com/Article-Exporters-prepare-for-inward-mission-from-Mexican-contingent/7247

Dalintis
į viršų